O PERSWAZJI I WYWIERANIU WPŁYWU.
Jak skutecznie oddziaływać na współpracowników, pacjentów i siebie?

Zapraszamy do udziału w praktycznym szkoleniu internetowym (materiał filmowy – dwie sesje x 1,5 godziny) dla osób, które chcą poprawić umiejętność wywierania wpływu w relacjach w pracy i poza nią, w sprzedaży i marketingu.

W trakcie intensywnego szkolenia zostaną omówione następujące reguły i techniki wraz z wieloma przykładami ich zastosowania w różnych sytuacjach:

 • Reguła wzajemności, konsekwencji i zaangażowania, społecznego dowodu słuszności, wyobraźnie, niedostępności, autorytetu, sympatii i lubienia
 • Zasada kontrastu, aureoli, podobieństwa, technika drzwiami w twarz, stopy w drzwiach, zdartej płyty
 • Słowa: ALE, NIE, BO, MY
 • To czy to, pusty portfel, optyk z Brooklynu
 • Cecha – zaleta – korzyść
 • Test na asertywność
 • Błąd zakotwiczenia, dostępności poznawczej, samospełniającej się przepowiedni, pierwszeństwa i świeżości

Dlaczego jeszcze warto zapisać się na webinar O perswazji i wywieraniu wpływu?

 1. Do nagrania będziesz mieć dostęp przez cały rok, więc możesz powracać, ćwiczyć, korzystać, kiedy będzie potrzeba, aż do skutku.
 2. Bo Webinarium prowadzi specjalista: Dr Alina Matlakiewicz, która jest doświadczonym trenerem, pracującym w dużej placówce medycznej.
 3. Bo każdy otrzyma zaświadczenie ukończenia szkolenia (wysłane na maila).
 4. Jeśli chcesz uzyskać certyfikatprzystąpisz do testu, do którego będziesz dobrze przygotowana/y, a który będzie dostępny dla Ciebie na naszej platformie szkoleniowej.
 5. Certyfikat ukończenia szkolenia O perswazji i wywieraniu wpływu przedstawisz w miejscu pracy jako formę doskonalenia zawodowego.
 6. Bo wiesz, co kupujesz. Program szkolenia został przedstawiony powyżej, a odnosi się do kluczowych reguł wywierania wpływu i technik perswazji.

dr Alina Matlakiewicz – trener psychologii i biznesu
Psycholog ekonomiczny, wykładowca, trener biznesu i menedżer, certyfikowany coach, moderator Design Thinking, auditor wewnętrzny i Inspektor Danych Osobowych. Posiada bogate doświadczenie biznesowe i z zakresu zarządzania ludźmi. Udziałowiec i prokurent spółki Hiacynt Sp. z o.o. zajmującej się importem produktów z USA, Niemiec, Chin i Korei Płd., ich sprzedażą na rynku polskim i europejskim. Uczestniczyła – jako wystawca i doradca produktowy – w największych międzynarodowych targach handlowych – GuangZhou (Chiny), Bolonia (Włochy), Birmingham (Wielka Brytania). Doświadczenie zdobywała studiując prowadząc badania w Wielkiej Brytanii, na University of London, University of Leeds, Warwick University Coventry i University of Surrey w Guildford. Przez kilka lat współpracowała z National Consortium of Colleges NCC w Wielkiej Brytanii – głównym gremium zrzeszającym kolegia brytyjskie – współpracujące pracodawcami w zakresie kształcenia dorosłych w miejscu pracy. Swoje referaty prezentowała na wielu konferencjach zagranicznych (m.in. Finlandia, Estonia, W. Brytania, Niemcy). Posiada certyfikat Racjonalnej Terapii Zachowania i społecznej odpowiedzialności biznesu CSR.

Kurs OnLine

cena: 295 PLN
Dostęp bezterminowy

FAQ

Zamówienia możesz składać za pośrednictwem portalu Akademia MediComp za pomocą przycisku – KUP KURS.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane z zakupem to zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy dostępni dla Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18. Zadzwoń (tel. 77 55 00 347) lub napisz, a my przeprowadzimy Cię przez proces składania zamówienia.

Nasze kursy to wykłady w formie filmów instruktażowych video z obszernym komentarzem lektora. Najczęściej jest to nagranie szkolenia (webinaru) prowadzonego wcześniej  na żywo. Materiały przygotowane są przez ekspertów w danej dziedzinie. Często, do szkoleń dołączane są materiały dodatkowe, m. in. prezentacje, omawiane akty prawce, wzory dokumentów.

Prawie zawsze dostęp do kursu otrzymasz natychmiast po opłaceniu zamówienia (w przypadku wyboru formy zapłaty jako przelew – po zaksięgowaniu wpłaty). Jednak w niektórych przypadkach może to potrwać nieco dłużej dlatego na stronie Płatności i dostawa przygotowaliśmy bardziej szczegółowe informacje.

Dokonując zakupu szkolenia przede wszystkim otrzymujesz wygodny dostęp do praktycznego kursu wideo. Po zalogowaniu na swoim koncie, za pomocą przycisku “TWÓJ PANEL -> MOJE KURSY” – prawy róg strony – możesz w prosty sposób przejść do listy zakupionych przez Ciebie kursów i rozpocząć naukę. Wybierając nasze kursy otrzymasz nielimitowany, bezterminowy dostęp do materiałów szkoleniowych od dnia zakupu. Oznacza to, że możesz uczyć się kiedy chcesz i gdzie chcesz.

Tak, do każdego zamówienia zgodnie z obowiązującym prawem wystawiamy fakturę jako dowód legalnej transakcji. W koszyku podczas składadania zamówienia masz możliwość podania danych, które znajdą się na dokumencie. Faktura będzie dostępna z chwilą gdy zamówienie otrzyma status “zrealizowane”, w praktyce otrzymasz ją od nas w mailu potwierdzającym dokończenie procesu zakupu.

Dostęp do kursu jest udostępniany bezterminowo. Oznacza to, iż od momentu zakupu możesz zalogować się na swoje konto i każdej chwili korzystać ile razy chcesz z zakupionego szkolenia.

Nie udostępniamy możliwości pobrania kursu na Twój komputer. Nauka na Akademia MediComp polega na nauce za pomocą naszej platformy, logując się na swoim koncie otrzymujesz dostęp do zakupionych przez Ciebie szkoleń.