Zapraszamy Państwa na internetowe szkolenie (materiał filmowy) podczas którego omówione zostało zagadnienie zatrudniania lekarzy i pielęgniarek z Ukrainy w świetle specustawy.

Podczas praktycznego wykładu zostały omówione następujące zagadnienia:

  • Aktualne akty prawne
  • Zatrudnianie lekarzy i lekarzy dentystów będących obywatelami Ukrainy
  • Udzielanie świadczeń przez lekarzy/lekarzy dentystów w trakcie stażu podyplomowego
  • Udzielanie świadczeń przez osoby wpisane do rejestru lekarzy tymczasowo i okazjonalnie wykonujących zawód
  • Zatrudnienie pielęgniarek/położnych będących obywatelami Ukrainy

Agnieszka Drzewiecka
Adwokat, członek Krakowskiej Izby Adwokackiej. Ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie praktyczne zdobywała współpracując z kancelariami prawnymi we Wrocławiu, Krakowie i Warszawie. Praktyka w kancelariach pozwoliła jej w zdobyciu wiedzy w zakresie różnych dziedzin prawa. Od ponad sześciu lat prowadzi swoją kancelarię w Krakowie. Adwokat Agnieszka Drzewiecka była również uczestnikiem studiów podyplomowych Prawo Medyczne i Bioetyka prowadzonych przez Uniwersytet Jagielloński.

Kurs OnLine

cena: 215 PLN
Dostęp bezterminowy

FAQ

Zamówienia możesz składać za pośrednictwem portalu Akademia MediComp za pomocą przycisku – KUP KURS.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane z zakupem to zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy dostępni dla Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18. Zadzwoń (tel. 77 55 00 347) lub napisz, a my przeprowadzimy Cię przez proces składania zamówienia.

Nasze kursy to wykłady w formie filmów instruktażowych video z obszernym komentarzem lektora. Najczęściej jest to nagranie szkolenia (webinaru) prowadzonego wcześniej  na żywo. Materiały przygotowane są przez ekspertów w danej dziedzinie. Często, do szkoleń dołączane są materiały dodatkowe, m. in. prezentacje, omawiane akty prawce, wzory dokumentów.

Prawie zawsze dostęp do kursu otrzymasz natychmiast po opłaceniu zamówienia (w przypadku wyboru formy zapłaty jako przelew – po zaksięgowaniu wpłaty). Jednak w niektórych przypadkach może to potrwać nieco dłużej dlatego na stronie Płatności i dostawa przygotowaliśmy bardziej szczegółowe informacje.

Dokonując zakupu szkolenia przede wszystkim otrzymujesz wygodny dostęp do praktycznego kursu wideo. Po zalogowaniu na swoim koncie, za pomocą przycisku “TWÓJ PANEL -> MOJE KURSY” – prawy róg strony – możesz w prosty sposób przejść do listy zakupionych przez Ciebie kursów i rozpocząć naukę. Wybierając nasze kursy otrzymasz nielimitowany, bezterminowy dostęp do materiałów szkoleniowych od dnia zakupu. Oznacza to, że możesz uczyć się kiedy chcesz i gdzie chcesz.

Tak, do każdego zamówienia zgodnie z obowiązującym prawem wystawiamy fakturę jako dowód legalnej transakcji. W koszyku podczas składadania zamówienia masz możliwość podania danych, które znajdą się na dokumencie. Faktura będzie dostępna z chwilą gdy zamówienie otrzyma status “zrealizowane”, w praktyce otrzymasz ją od nas w mailu potwierdzającym dokończenie procesu zakupu.

Dostęp do kursu jest udostępniany bezterminowo. Oznacza to, iż od momentu zakupu możesz zalogować się na swoje konto i każdej chwili korzystać ile razy chcesz z zakupionego szkolenia.

Nie udostępniamy możliwości pobrania kursu na Twój komputer. Nauka na Akademia MediComp polega na nauce za pomocą naszej platformy, logując się na swoim koncie otrzymujesz dostęp do zakupionych przez Ciebie szkoleń.