Przyjedź na nasze szkolenia lub zaproś nas do swojej placówki

Działalność MediComp od 1999 roku skoncentrowana jest na profesjonalnym merytoryczno-informatycznym doradztwie dedykowanym szpitalom, przychodniom i gabinetom lekarskim. Wspieramy placówki medyczne poprzez: szkolenia, wdrożenia Elektronicznej Dokumentacji Medycznej, wdrożenia systemów ochrony danych osobowych, audyt ekspercki w zakresie optymalizacji realizacji kontraktu z NFZ, szeroko rozumianego doradztwa w zakresie przepisów i rozliczeń z NFZ, pomoc w tworzeni nowych podmiotów leczniczych oraz wsparcie przy reorganizacji istniejących, informatyzacji służby zdrowia.

Jedną z głównych gałęzi naszej działalności są szkolenia przeprowadzane w formie otwartych kursów oraz zamkniętych szkoleń dopasowywanych do profilu i potrzeb klienta. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych szkoleń.

Szkolenie może być przeprowadzone w trzech wariantach:

  • Szkolenie przeprowadzone w siedzibie placówki.
  • Szkolenie przeprowadzone On-line (zdalne - przez internet: ZOOM, Clickmeeting).
  • Szkolenie przeprowadzone w siedzibie MediComp: Strzelce Opolskie.

Szkolenie przeprowadzone On-line (zdalnie) lub w siedzibie MediComp rozliczamy godzinowo (za każdą godzinę szkolenia):
- Koszt szkolenia indywidualnego: 200 zł brutto za każdą godzinę szkolenia.
- Koszt szkolenia grupowego (od 2 uczestników w górę): 260 zł brutto za każdą godzinę szkolenia.
Uwaga! - Koszt szkolenia w siedzibie placówki zawsze wynosi 1950 zł brutto (niezależnie od ilości uczestników), w ramach tej opłaty zakupujecie Państwo tzw. dzień szkoleniowy (9:00 - 16:00). Sugerujemy by w ramach dnia szkoleniowego dodać inne szkolenia z oferty szkoleniowej naszej firmy.
Do ceny dnia szkoleniowego należy również doliczyć koszt dojazdu wykładowcy do placówki medycznej.

Leszek Zając

Audytor Wiodący Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji – ISO/IEC 27001 | Srebrny Partner ASSECO – mMedica | Specjalista praktyk w zakresie rozliczeń z NFZ | Wieloletni wykładowca i trener: Rozliczenia z NFZ, RODO, EDM, Obsługa programów medycznych, Prawo w medycynie | Certyfikowany coach oraz mentor – VCC 1 i 2 stopnia | Prezes Zarządu: MediComp Consulting Sp. z o.o.

dr Alina Matlakiewicz - trener i psycholog biznesu

Psycholog ekonomiczny, wykładowca, trener biznesu i menedżer, certyfikowany coach, moderator Design Thinking, auditor wewnętrzny i Inspektor Danych Osobowych. Posiada bogate doświadczenie biznesowe i z zakresu zarządzania ludźmi. Udziałowiec i prokurent spółki Hiacynt Sp. z o.o. zajmującej się importem produktów z USA, Niemiec, Chin i Korei Płd., ich sprzedażą na rynku polskim i europejskim. Uczestniczyła - jako wystawca i doradca produktowy - w największych międzynarodowych targach handlowych – GuangZhou (Chiny), Bolonia (Włochy), Birmingham (Wielka Brytania). Doświadczenie zdobywała studiując prowadząc badania w Wielkiej Brytanii, na University of London, University of Leeds, Warwick University Coventry i University of Surrey w Guildford. Przez kilka lat współpracowała z National Consortium of Colleges NCC w Wielkiej Brytanii - głównym gremium zrzeszającym kolegia brytyjskie - współpracujące pracodawcami w zakresie kształcenia dorosłych w miejscu pracy. Swoje referaty prezentowała na wielu konferencjach zagranicznych (m.in. Finlandia, Estonia, W. Brytania, Niemcy). Posiada certyfikat Racjonalnej Terapii Zachowania i społecznej odpowiedzialności biznesu CSR.

Agnieszka DrzewieckaAdwokat Agnieszka Drzewiecka

Adwokat, członek Krakowskiej Izby Adwokackiej. Ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie praktyczne zdobywała współpracując z kancelariami prawnymi we Wrocławiu, Krakowie i Warszawie. Praktyka w kancelariach pozwoliła jej w zdobyciu wiedzy w zakresie różnych dziedzin prawa. Od ponad sześciu lat prowadzi swoją kancelarię w Krakowie. Adwokat Agnieszka Drzewiecka była również uczestnikiem studiów podyplomowych Prawo Medyczne i Bioetyka prowadzonych przez Uniwersytet Jagielloński.

Nasze szkolenia